Blog Başlık

 • Mart 04, 2022

  Çocuklar için Gösteri Kıyafetleri

  Çocuklar ve aileleri için asıl eğlencenin yeni başladığı, gösteriler ve etkinliklerle dolu dolu geçeceğine emin olduğumuz dönemlere giriyoruz. Baharın ve yazın hareketliliği, gerek kültür sanat etkinlikleri açısından gerek okul mezuniyet gösteri açısında hem aileleri hem de çocukları büyük bir koşturmacanın içerisine dahil ediyor.

  çocuk gösteri kıyafetleri, kız çocuk gösteri kıyafeti, erkek çocuk gösteri kıyafeti, kız çocuk kostüm, erkek çocuk kostüm, kız çocuk kostüm modelleri, erkek çocuk gösteri kıyafeti modelleri
 • Mart 03, 2022

  Çocuğunuz için Pijama Takımları

  Günün en önemli kısmı olan hatta görkemli bir kapanış olarak da yorumlayabileceğimiz uyku evresi hem çocuklar hem de bebekler için elbette büyük bir öneme sahip. Bu nedenle çocukları için kaliteli ve kesintisiz bir uyku hayali kuran ebeveynler, dönem dönem değişiklik gösteren koşulları gözlemleyerek kaliteli bir uykunun formülünü çocukları için aramak durumundalar.  Uyku zamanı geldiğinde aklımıza düşen pijama takımları her ne kadar rahatlığıyla ve eğlenceli tasarımlarıyla ön plana çıksa da kaliteli bir uykunun olmazsa olmazları arasındalar.

  pijama takımı bebek, çocuk pijama takımları erkek, çocuklar için pijama takımı, kız çocuk pijama takımı, erkek çocuk pijama takımı, bebek pijama takımı,
 • Şubat 24, 2022

  Çocuklarda Bahar Alerjisi

  Mevsimsel geçişlerin yaşandığı dönemlerde sağlığımıza ne kadar dikkat edersek edelim baharla birlikte gelen bir sorunla karşılaşıyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere o sorun bahar alerjisi... Özellikle bahar alerjisi olan çocuklar yılın bu dönemleri oldukça zorlanıyorlar.

  çocuklarda bahar alerjileri, bebeklerde bahar alerjisi
 • Şubat 24, 2022

  Baharda Çocuk Giyim Tercihleri

   

  Baharı müjdeleyen cemrenin düşmesiyle birlikte artık havaların giderek ısınacağı ve içimizin kıpır kıpır olacağı dönemlere yavaş yavaş girmeye başlıyoruz. Koca bir kış mevsimini arkamızda bırakırken ev-okul-iş döngüsünde geçen hayatlarımıza renk getiren bahara herkes hazır mı?Özellikle baharın enerjisi ve çocukların bitmek bitmeyen enerjileri birleşince bu mevsim için sakin geçeceğini düşünmek biraz zor. Sokakların, parkların akla gelecek tüm dış mekanların minik ve genç bireylerle dolacağı önümüzdeki aylarda gelin baharın çocuk giyime nasıl yansıyacağından ve bu mevsimin çocuk giyim trendlerinden konuşalım

   

   

  çocuk bahar giyim, ilkbahar çocuk giyim, ilkbahar çocuk modası, ilkbahar kız çocuk giyim, ilkbahar erkek çocuk giyim
 • Şubat 19, 2022

  Çocuklarda Aksesuar Kullanımı

   

  Çocukların da en az yetişkinler kadar kıyafetlerini kendi giyim tarzlarına göre seçmekten hoşlandıkları bariz bir gerçek ve evet kıyafetlerini tamamlayacak olan ve kendilerini en iyi şekilde yansıttıklarını düşündükleri aksesuarlara sahip olmayı çok istiyorlar. Özellikle aileler çocuklarının mevsimlerin gerektirdiği şekilde giyinmeleri için kıyafet seçimlerinde baskın olarak söz sahibi olurken genellikle iş aksesuar konusuna geldiğinde kararları daha çok çocuklarının zevklerine bırakıyorlar.

  çocuk aksesuarları, çocuk aksesuar çeşitleri, çocuk aksesuar modelleri
 • Şubat 17, 2022

  Bebekler İçin İlk Adım Ayakkabıları

   

  İlk adımını atmaya hazırlanan minikler ve o adımı dört gözle bekleyen aileler. Evet bir bebeğin ilk adımlarını atması aileleri tarafından büyük bir heyecanla beklenir ve bu süreçte yapılan alışverişler de en az bu kadar büyük heyecanlarla gerçekleşir. Henüz daha adım atmayan bir bebeğe çift çift ilk adım ayakkabısı almak kısa bir zaman sonra nasıl bir probleme dönüşür gelin bu sorunun cevabını arayalım.

  bebek ayakkabısı, bebek ayakkabı alışverişi, bebek yürüme ayakkabıları, ilk adım ayakkabı modelleri
 • Şubat 14, 2022

  Çocuklarda Ders Çalışma Alışkanlığı

  Eğitim hayatında bir dönemi geride bırakmış yeni bir döneme geçiş yapmak üzere olan çocukların ders çalışma alışkanlıklarını gözden geçirmeleri için yarıyıl tatili oldukça iyi bir fırsattı. İyisiyle kötüsüyle geçip giden bir dönemden sonra ders çalışmakta ve ders planı yapmakta güçlük yaşayan çocuklar aileleriyle birlikte yeni eğitim dönemi için nasıl bir yol izleyebilirler sorusuna bazı önerilerimiz var.

  okul, ders, eğitim, çocuğu derse motive etmek, çocuğun ders çalışma alışkanlığı, çocuğun günlük ders programı, çocuğun derse odaklanması,
 • Şubat 11, 2022

  Sömestr Tatili Sonrası Çocuklarda Uyku Problemleri

   

   

   

  Sömestr tatili bitmiş durumda ve öğrenciler bu hafta itibariyle okula hızlı bir dönüş yapıyorlar. Tatil sonrası sendromu olarak adlandıracağımız bu tatsız süreçte en çok da uyku düzeni aniden değişen çocukların okula adapte olma sürecinde yaşadıkları problemler dikkat çekiyor. Aileler de öğrenciler de ilk hafta yaşanan bu durumla nasıl başa çıkabilir, okula dönüşte çocuklar için uyku düzeni nasıl sağlanabilir gelin bunu konuşalım.

  çocuklarda uyku sorunları, tatilde çocuklarda uyku, çocukların uyku düzeni,
 • Şubat 04, 2022

  Doğal ve Organik Çocuk Giyimi

   

   

  Son dönemlerde özellikle gıda sektöründen başlayarak kozmetik ve giyim sektörlerinde de doğala dönüş hareketini hissediyoruz. Kimyasal ve sentetik ürünlerin hayatımızda  giderek yaygınlaşması bir ürünün organik olduğunu öğrendiğimizde onu diğer ürünlerden farklı görmemizi sağlıyor.  Peki özellikle tekstil dünyasındaki organik tekstil kavramı alışveriş etkinliklerimizde karar alırken bizleri ne derecede etkileyebilir?

  organik giyim, organik tekstik, organik çocuk giyim, organik bebek giyim, organik kumaş, organik giysi , organik çocuk giysisi,
 • Şubat 09, 2022

  Çocuklarda Sevgi

  Şubat ayına yeni girdiğimiz bugünlerde insanların hediye telaşları, birbirinden romantik etkinlik planları derken sevgi dolu bir ayın içerisinde buluyoruz kendimizi. Diğer bir ifadeyle 14 şubat’ın etkisi altına çoktan girmiş durumdayız. Peki hayatın yoğun koşturmacasına kendimizi  kaptırmışken  durup sevdiklerimizin üzerine yoğunlaşacağımız, sevginin dünya üzerinde en çok dile getirildiği bugün sizin için ne anlama geliyor?

   

   

   

  çocuk sevgisi, çocuklarda sevginin önemi, çocuğu sevgi ile büyütmek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR