İADE VE DEĞİŞİM HAKKINDA 

 

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu sebeple Sitemizden almış olduğunuz bazı kategoriler dışında tüm ürünlerimizde iade ve değişim gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade ve Değişim Olmayan Kategorilerimiz Nelerdir ?

 • İç çamaşırı-mayo kategorisinde değişim ve iademiz yoktur (Kullanım alanları özel bölgeler olduğu için temas kaynaklı değişim ve iademiz bulunmamaktadır.)

 • Abiye ve aksesuar ürünlerinde değişim ve iademiz yoktur.

 

İade ve Değişim Şartları

 • https://www.uglyduckkidsboutique.com/ üzerinden satın almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 

 • İade edilecek ürünler; deneme haricinde çok kısa süre/mesafe olsa da dışarıda, evde giyildiği, etiketi koparıldığı  ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde iade kabul edilmemektedir.

 • Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijinal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir. Ürünleri iade gönderirken tarafınıza ulaşan faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 

 • https://www.uglyduckkidsboutique.com/ adresinden almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilemez. Mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Kampanya şartları kampanya döneminde geçerlidir.

 

Online Olarak Alınan Ürünleri Nasıl İade Edebilirim ?

Ürün iade sürecini başlatmak için;

 • 14 iş günü içerisinde 0 552 615 54 30 numaralı WhatsApp Hattımızdan veya  internet sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak siparişlerim menüsü altından iade göndermek istediğiniz ürün için iade talebinizi açmanız gerekmektedir.

 • Talep Oluşturduktan sonra ürünümüzü Yurt İçi Kargo 780869308 Anlaşma Kodumuz ile Gönderim Sağlayınız. Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.

 • İadelerde ve Değişimlerde gidiş dönüş kargo bedeli size ait olacaktır. İadeniz kargo bedelleri düşülerek hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

 • Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz.

 • Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 1-3 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 3 iş günü sonra bilgilendirme için talebinizi Whatsapp üzerinden yapmışsanız Whatsapp üzerinden mesaj yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. İade talebinizi www.uglyduckkidsboutique.com İade Taleplerim kısmından yapmışsanız iade talebinizin akıbetini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 • Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

 • Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza veya satın alım yaptığınız kartınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi veya kredi kart hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

 • İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

 

İade ve Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

 • Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Yurtiçi Kargo Dışında Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

 • Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücretleri size ait olacaktır. Ürünü bize ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo ücretleri iade edilen ürünlerin bedelinden düşülerek hesabınıza iade edilir.

 

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar 0 552 615 54 30 Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 gün içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR